Westfriesland Cup

Afgelopen week is in Wervershoof bij Revanche de laatste ronde gespeeld voor de Westfriesland Cup.
Lees hier het complete verslag.

Uitslagen vierde avond:
Axel Zee (GZ, 1595) – Theo Weel (KTV, 1584).................. ½-½ en 1-0
Eugène Koomen (KTV, 1547) – Albert Noordhuis (C-E, 1502)..... 0-1 en 0-1
Nizar Alayoubi (C-E, 1373) – Hans Groot (Aa, 1485)........... 1-0 en 1-0
Henk Duyverman (D/R, 1365) – Cor Gorter (Sch, 1300*)......... ½-½ en ½-½
Lukas Bos (Aa, 1121) – George Tadrous (D/R, 1348)............ 0-1 en 0-1
Dick Reinold (GZ, 800) – Jacco Mantel (Sch, 1322)............ 0-1 en 0-1
Eindstand verenigingsklassement:
1. Caïssa-Eenhoorn (Zwaag)..................................... 14½ punt
2. Degoschalm/Revanche (Westwoud/Wervershoof).................. 13
3. Schaaklust (Andijk).........................................  8
4. De Groene Zes (Bovenkarspel)................................  5½
5. KTV (Enkhuizen).............................................  5
6. Aartswoud (Hoogwoud)........................................  2

Westfriesland Cup

In de Westfriesland Cup de derde ronde gespeeld bij De Groene Zes in Bovenkarspel.
Lees hier het complete verslag.

Verenigingsklassement derde avond:
1. KTV (Enkhuizen)..............................................4 punten
2. Caïssa-Eenhoorn (Zwaag)......................................3
   Degoschalm/Revanche (Westwoud/Wervershoof)...................3
4. Aartswoud (Hoogwoud).........................................1
   Schaaklust (Andijk)..........................................1
6. De Groene Zes (Bovenkarspel).................................0
Algemeen verenigingsklassement na drie avonden:
1. Caïssa-Eenhoorn (Zwaag)......................................10½ punt
2. Degoschalm/Revanche (Westwoud/Wervershoof)...................10
3. Schaaklust (Andijk).......................................... 5
4. KTV (Enkhuizen).............................................. 4½
5. De Groene Zes (Bovenkarspel)................................. 4
6. Aartswoud (Hoogwoud)......................................... 2

Westfriesland Cup

In de Westfriesland Cup is deze week de tweede ronde gespeeld bij Torenhoog in Hoogkarspel.
Lees hier het complete verslag.

Verenigingsklassement tweede avond:
1. Degoschalm/Revanche (Westwoud/Wervershoof)..................4  punten
2. Caïssa-Eenhoorn (Zwaag).....................................3½
3. Schaaklust (Andijk).........................................3
4. De Groene Zes (Bovenkarspel)................................1
5. KTV (Enkhuizen)............................................. ½
6. Aartswoud (Hoogwoud)........................................0
Algemeen verenigingsklassement:
1. Caïssa-Eenhoorn (Zwaag).....................................7½ punt
2. Degoschalm/Revanche (Westwoud/Wervershoof)..................7
3. De Groene Zes (Bovenkarspel)................................4
   Schaaklust (Andijk).........................................4
5. Aartswoud (Hoogwoud)........................................1
6. KTV (Enkhuizen)............................................. ½

Schaaksport springlevend in toernooi om Westfriesland Cup

Westfriesland is een nieuw schaakevenement rijker: het toernooi om de Westfriesland Cup. Een klein jaar geleden hebben op initiatief van Caïssa-Eenhoorn-secretaris Ger Roos de Westfriese schaakverenigingen de samenwerking gezocht om meer leven in de brouwerij te brengen. Er is een tijd geweest dat de schaaksport in de regio floreerde; veel plaatsen – steden en dorpen – hadden een schaakclub.
Lees hier verder.

Verenigingsklassement:
1. Caïssa-Eenhoorn (Zwaag)........................4 punten
2. Degoschalm/Revanche (Westwoud/Wervershoof).....3
   De Groene Zes (Bovenkarspel)...................3
4. Aartswoud (Hoogwoud)...........................1
   Schaaklust (Andijk)............................1
6. KTV (Enkhuizen)................................0